Харківський метро-квест

Квест по Харківському метрополітену - унікальна можливість побачити метро не лише як вид транспорту, але й як свідка історії і витвір мистецтва. Можливість подивитися новими очима на станції, поглянути, як змінювався дизайн з року в рік, познайомитися з цікавими особистостями, які залишили свій слід в історії міста.

Технічні дані

Kвест відкритий з 23 вересня

  • Історичний
  • Пішохідний
  • Час подорожі 1,5 години
  • довжина маршруту 2 km

Початок подорожі:

Платформа станції метро “Південний вокзал” (якщо станцію буде перейменовано - йдеться про станцію метро біля вокзалу Харків-Пасажирський)

Докладніше про квест

Як шукати скарб

Квест є маршрутом, не позначеним на місцевості чи мапі, варто лише спуститися до Харківського метрополітену і йти за підказками у будь-який зручний час. У війну інтервали між поїздами вдень можуть досягати 20 хвилин, тож краще проходити квест увечорі чи вранці. Коли всі загадки будуть відгадані, ви отримаєте гасло, яке необхідно показати у місці, де зберігається скарб, і отримати печатку.

Де це знаходиться

м. Харків – найбільше місто Сходу України, центр Слобожанщини. Попри війну, сюди можна дістатися як залізницею, так і автобусами практично з усіх обласних центрів України і деяких міст із-за кордону.

Oпікун Квесту Алла Аніщенко

e-mail: alla@socsvit.org