Актуально

Квестовий пікнік в Сокалі

Квестовий пікнік відбувся 8 вересня 2021 року в Сокалі

8 вересня Сокальська Мала академія наук учнівської молоді імені Ігоря Богачевського у формі наукового пікніка підвела підсумки роботи над створенням квестів. Квест – пікнік знову об’єднав громади Сокаля, Червонограда, Белза, Тартакова і польських лідерів проєкту Фонду «Карта пристрастей» (Fundacja Mapa Pasji).

Із польської сторони були присутні лідери проекту: Анна Яржебська та Кшиштоф Фльорис. Від партнерів – представник громадської організації «Освітній ресурсний центр», кандидат історичних наук Ігор Каспрук, який був натхненником квестів на теренах Сокальщини.

Пізнати рідне місто

Пізнати рідне місто через квест

У рамках святкування Дня Прапора та 30-річчя від дня відновлення Незалежності України учнівський і педагогічний колективи КЗ «Сокальська Мала академія наук учнівської молоді імені Ігоря Богачевського» запросили сокальчан та гостей міста пізнати історико-культурну спадщину Сокаля у дуже цікавій формі – квест.

Відкривай скарби

Відкривай скарби історико-культурної спадщини рідної України

Колектив КЗ «Сокальська Мала академія наук учнівської молоді імені Ігоря Богачевського» запрошує жителів усього Червоноградського району пізнати неповторну історію рідного краю з використанням квесту – інноваційної ігрової технології навчання та корисного дозвілля, яка вчить знаходити необхідну інформацію, аналізувати та систематизувати її, вирішувати поставлені завдання, проходячи послідовно певний маршрут. Квест є популярною ігровою формою серед дітей, учнівської молоді і, навіть, серед дорослих.

Круглий стіл

Квести на Сокальщині – складова популяризації історико-культурної спадщини

16 липня 2021 р. відбувся круглий стіл «Туристичний потенціал Сокальської громади». Сокальська Мала академія наук учнівської молоді була його учасником і співорганізатором.

Сокальщина має досить значний туристичний потенціал. Унікальне культурне різноманіття краю та наявність великої кількості цінних та туристично-привабливих історико-культурних об’єктів різних історичних епох та тематичних напрямів дозволяє сформувати різні за напрямами маршрути та розвивати різноманітні види туризму для різних категорій туристів.

Квест-майстерні

Квест-майстерні які відбулися в період з 10 по 15 травня 2021 року в Сокалі, Червонограді, Белзі та Тартакові за проектом «Відкриття скарбів культурної спадщини Сокальщини»

В усіх вказаних населених пунктах відбулися презентації детальної методики створення квестів, поділ учасників на групи, вказівки до роботи на місцевості у групах та практична робота на місцевості у групах над текстом квесту.