Мандри в часі: Станиславів – Івано-Франківськ

Разом із Мандрівником у часі поринь у незабутню подорож минулим та сьогоденням Івано-Франківська. Пройшовши крізь "браму часу", пізнаєш захопливу історію давнього міста та відкриєш для себе величний Станиславів із його неймовірною архітектурою, неповторною атмосферою та безліччю загадок і таємниць, які чекають саме на тебе. Наш Мандрівник проведе тебе вузенькими вуличками, на яких живе історія міста, покаже обличчя сучасного Франика і подарує чудовий спогад про квест-мандрівку Станиславовом - Івано-Франківськом.

Технічні дані

Kвест відкритий з 01 вересня 2023

  • Історичний
  • Пішохідний
  • Час подорожі 1,5 години

Початок подорожі:

У місті Івано-Франківську квест розпочинається біля брами палацу Потоцьких, що знаходиться на вул. Шпитальній, 3

Докладніше про квест

Як шукати скарб

Квест є маршрутом, не позначеним на місцевості чи мапі. Ним можна пройти у будь-який зручний час. Слід уважно читати віршовані підказки і відповідати на загадки, щоб отримати гасло, яке приведе вас до скарбу.

Де це знаходиться

У м. Івано-Франківську, що розташоване в західній частині України, в Івано-Франківській області. Місто знаходиться на перехресті доріг між Києвом, Львовом та Чернівцями.
Варто зазначити, що Івано-Франківськ є важливим транспортним вузлом Західної України, тому до нього можна дістатися не тільки з великих міст, але й із менших населених пунктів.

Oпікун Квесту Починок Марія Дмитрівна

Директор Центру освітніх інновацій,
тел. +380987851992,
e-mail: cei.if.ua@gmail.com