#тут_луцько з Лесею

Квест проведе вас центральною частиною міста та познайомить з найважливішими історичними пам’ятками Луцька (район «Старе місто»), а саме: Луцьким замком, Кафедральним собором Святої Трійці, монастирями бригідок та шариток, Кафедральним костелом святих апостолів Петра і Павла. Подолавши цей маршрут, ви дізнаєтеся багато цікавого про Луцьк та ближче познайомитеся з творчістю оповідача квесту – з Лесею Українкою.

Технічні дані

Kвест відкритий з 16 вересня 2023

  • Історичний
  • Пішохідний
  • Час подорожі 1,5 години

Початок подорожі:

У місті Луцьк квест розпочинається біля пам’ятника Лесі Українці, що знаходиться біля Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка, за адресою – Театральний майдан, 1.

Докладніше про квест

Як шукати скарб

Квест є маршрутом, не позначеним на місцевості чи мапі. Ним можна пройти у будь-який зручний час. Для цього слід уважно читати віршовані підказки і відповідати на загадки, щоб отримати гасло, яке приведе вас до скарбу.

Де це знаходиться

У місті Луцьк, що розташоване на півдні Волинської області. До міста можна доїхати потягом зі Львова чи Києва, автобусом та автомобілем з інших населених пунктів, дорогами М-19 та H-22.

Oпікун Квесту Діхтярук Ганна

Центр туристичної інформації та послуг міста Луцьк
тел. +380332723419, +380996447779
e-mail: visitlutskcom@gmail.com