Пікнік-презентації квестів

З 6 липня по 17 вересня 2023 року відбулись презентації та пікніки з нагоди проходження вуличних квастів у 7-ми областях України

  • 5 липня — Золочів (Львівська область)
  • 28 липня — Любеч (Чернігівська область)
  • 01 вересня — Івано-Франківськ (Івано-Франківська область)
  • 09 вересня — Жовква (Львівська область)
  • 11 вересня — Кремінець (Тернопільська область)
  • 12 вересня — Тульчин (Вінницька область)
  • 13 вересня — Поромів (Волинська область)
  • 13 вересня — Збараж (Тернопільська область)
  • 15 вересня — Хмільник (Вінницька область)
  • 15 вересня — Тупичів (Чернігівська область)
  • 16 вересня — Луцьк (Волинська область)
  • 16 вересня, 23 вересня — Харків

5 липня — Золочів (Львівська область), квест Золочів крізь віки

Пікнік Золочів крізь віки

28 липня — Любеч (Чернігівська область), квест Любеч: стежинами Нестора Літописця

Пікнік Любеч: стежинами Нестора Літописця

01 вересня — Івано-Франківськ (Івано-Франківська область), квест ФРАНКО-квест та Мандри в часі: Станіславів – Івано-Франквськ

Пікнік ФРАНКО-квест

09 вересня — Жовква (Львівська область), квест ЖОВКВА – ІДЕАЛЬНЕ МІСТО

Пікнік ЖОВКВА – ІДЕАЛЬНЕ МІСТО

Запрошення ЖОВКВА – ІДЕАЛЬНЕ МІСТО

11 вересня — Кремінець (Тернопільська область), квест СПОГАДИ ЗАМКОВОЇ ГОРИ

11 вересня 2023 року в межах проекту «Квести:відкриваємо скарби України» на базі Кременецької філії обласного відділення МАН України відбулася презентація пізнавального квесту «Спогади Замкової гори». Завдяки міжнародній фундації Fundacja Mapa Pasji (Польща) було видано 2 тисячі буклетів для проходження квесту.

Віра ТРАЧУК, відповідальна за роботу Кременецької філії обласного відділення МАН України, опікун квесту розповіла коротеньку передісторію його створення (навчання, обговорення, роботу над описом, печаткою та малюнком). Викладач зазначила, що квести використовуються як інноваційні ігрові технології навчання та корисного дозвілля, які вчать знаходити необхідну інформацію, аналізувати та систематизувати її, вирішувати поставлені завдання, проходячи послідовно певний маршрут. Квест є популярною ігровою формою серед дітей, учнівської молоді і, навіть, серед дорослих.

На презентацію квесту були запрошені представники міської влади, відділу освіти, працівники музею, державного історико-архітектурного заповідника, закладу вищої освіти міста Кременця, журналісти, учні та вчителі Кременецького академічного ліцею імені Уласа Самчука.

Усі охочі мали можливість пройти квест та ознайомитися із «туристичними магнітами» міста.

По завершенню мандрівки, коли на буклетах в учасників квесту з’явилася печатка, розпочалося обговорення маршруту.

Запрошуємо до цікавезного квесту "Спогади замкової гори".

Презентація СПОГАДИ ЗАМКОВОЇ ГОРИ

12 вересня — Тульчин (Вінницька область), квест ПРОГУЛЯНКА ЗІ ЩЕДРИКОМ

Пікнік ПРОГУЛЯНКА ЗІ ЩЕДРИКОМ

13 вересня — Поромів (Волинська область), квест ПОРОМІВ БЕЗ ПОРОМІВ

Пікнік-презентація ПОРОМІВ БЕЗ ПОРОМІВ

13 вересня — Збараж (Тернопільська область), квест Збараж на перехресті трьох культур

Презентація Збараж на перехресті трьох культур (частина 1)

Презентація Збараж на перехресті трьох культур (частина 2)

ТУРИСТИЧНИЙ КВЕСТ ПО ЗБАРАЖУ У ВІРШАХ! ВПЕРШЕ..!

Мав сьогодні приємну нагоду взяти участь у презентації ПЕРШОГО і винятково цікавого туристичного маршруту-квесту у віршованій формі! Завдяки вчителям і учням моєї рідної "другої" школи, підтримці талановитого Миколи Білика із Запоріжжя та нашій скромній участі збаражани і гості нашого міста матимуть змогу перевірити свою спостережливість, увагу та ерудицію і отримати у фінальній точці маршруту, як винагороду, цінний скарб - печатку засновника нашого міста князя Юрія Збаразького, який є, власне, гідом на цьому півторагодинному маршруті. Лаконічно, інформативно, невимушено і поетично грамотно оформила цю мандрівку ідейний натхненник квесту, педагог і поетеса Іванна Тарас. Графічні ілюстрації до буклету, стилізовану карту маршруту та печатку князя Юрія майстерно виконала Оксана Павлова-Робота. Кожна група учнів 8-11 класів Збаразького ліцею N2 ім. Івана Франка на чолі з педагогом-керівником працювли над окремими локаціями, тому кожна з них неповторна і самобутня! Можа писати дуже багато хорошого про цей туристичний квест, але найкраще самому (з друзями, чи родиною) спробувати його подолати, перевіривши, таким чином, свої знання про історію рідного міста. А це буде зробити не так вже й просто навіть дорослим..! Тому - ЗАПРОШУЮ!

Якщо вдасться запровадити в нашому місті таку штуку, як "підвішені речі" (кава, чай, квитки, книжки, буклети і таке інше), то запропоную організаторам "підвісити" пару десятків буклетів цього квесту "для проби". Найближчим часом шукатимемо заклади торгівлі та сфери послуг, які погодяться взяти участь у такій благородній місії..!

Величезна подяка УСІМ, хто долучився до цієї важливої справи! Фото Ірини Сиско. Удачі, перемоги і миру всім нам!

Презентація Збараж на перехресті трьох культур (частина 3)

15 вересня — Хмільник (Вінницька область), квест ХМІЛЬНИК БЛИЗЬКИЙ КОЖНОМУ

Презентація ХМІЛЬНИК БЛИЗЬКИЙ КОЖНОМУ

15 вересня — Тупичів (Чернігівська область), квест Тупичів: Стежками поміщика Свєчина

Тупичів: Стежками поміщика Свєчина

16 вересня — Луцьк (Волинська область), квест #тут_луцько з Лесею

Пікнік #тут_луцько з Лесею

У суботу, 16 вересня спільно з Управління туризму та промоції міста Луцької міської ради VisitLutsk.com ми презентували квест «#тут_луцько з Лесею» створений у рамках міжнародного проєкту «КВЕСТИ – ВІДКРИВАЄМО СКАРБИ УКРАЇНИ».

Понад 40 учасників слідуючи підказкам «провідниці» квесту - гордості Волині, видатної української письменниці, перекладачки та культурної діячки, славетної Лесі Українки, пройшли зашифрований у віршах маршрут.

По проходженню квесту учасники відкрили для себе цікавинки центральної частини міста та району «Старе місто», ознайомилися з історичними пам’ятками та дізналися про подробиці життя видатних постатей міста Луцьк, розважилися та отримали пам’ятні подарунки.

Ми дякуємо @Fundacja Мапа Pasji https://www.facebook.com/MapaPasji , @Квести: відкриваємо скарби України https://www.facebook.com/questy.org.ua , координаторам проєкту та нашим партнерам за унікальну можливість стати частиною цього проєкту!

Раді нашій співпраці та до нових зустрічей!